18 September 2018

Prin  Dispoziţia  nr. 67/2018, primarul comunei Ştiuca  a convocat  şedinţa  ordinară  a Consiliului  local  al comunei Ştiuca  pentru  ziua  de   luni,  24septembrie  2018,  ora 9 00 , în sala  de  şedinţe  a  consiliului local.

• alegerea  președintelui  de ședință;
  • aprobarea  rectificării  bugetului  local  pe  anul 2018;
  • aprobarea  reprezentanţilor  consiliului  local  comunei  Ştiuca  în consiliul de Administraţie  al  Şcolii Gimnaziale  Ştiuca;
  • aprobarea Studiului de Fezabilitate și a indicatorilor tehnico-economici aferenți ”Proiectului regional de dezvoltare a infrastructurii de apă și apă uzată din județul Timiș, în perioada 2014-2020” –  comuna Știuca;
  • aprobarea Planului anual de evoluție a tarifelor la apă și canalizare pentru implementarea “Proiectului regional de dezvoltare a infrastructurii de apă și apă uzată din județul Timiș, în perioada 2014-2020”.