18 May 2018

Prin  Dispoziţia  nr. 32/2018, primarul comunei Ştiuca  a convocat  şedinţa  ordinară  a Consiliului  local  al comunei Ştiuca  pentru  ziua  de   miercuri,  23 mai  2018,  ora 9 00 , în sala  de  şedinţe  a  consiliului local.

• Aprobarea  proiectul tehnic și a devizului de lucrări pentru obiectivul de investiții „Reparații capitale școala Știuca”
  • Aprobarea proiectul tehnic și a devizului de lucrări pentru obiectivul de investiții „Amenajare teren minifotbal Oloșag”;
  • Aprobarea proiectul tehnic și a devizului de lucrări pentru obiectivul de investiții „Amenajare teren minifotbal Zgribești”
  • Aprobarea actualizării  planului de investiții,  lucrări  şi  alte  activităţi pe anul 2018  al comunei Ştiuca ;
  • Aprobarea  rectificării bugetului local  al comunei  Ştiuca pe anul 2018;